Клуб маси

Клуб маси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Клуб маса МИС
Димензии: 130 x 70 х 38 cm Боја: Крем-Орев Изработка: Клуб маса изработена..
19.710 ден.21.900 ден.
без ДДВ: 16.703 ден.
-10%
Клуб маса КАТИ
Димензии: 120 x 60 х 48 cm Боја: Бела, како на фотографијата Изработка:&nb..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
Клуб маса ИВОД
Димензии: 110 x 60 х 33 cm Боја: сСонома со бела Изработка: ФКл..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Клуб маса АДАРА
Димензии: 120 x 60 х 39 cm Боја: Бела со Црна Изработка: Клуб ма..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Клуб маса СЕТ ЗИ-106
Димензии:  1: 60 x 40 х 53,5 cm 2: 46 x 38 х 50,5 cm 3: 37,5 ..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Клуб маса ВАЛЕТА
Димензии: 113 x 65 х 45 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од ..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Клуб маса АНТИК
Димензии: 109 x 65 х 44 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изр..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Клуб маса МОЛ
Димензии: 110 x 60 х 44 cm Боја: Темен Орев Изработка: Клуб маса изработен..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
-42%
Клуб маса СОНАР
Димензии: 110 x 60 х 46 cm Боја: Бела Изработка: Клуб маса со бела пл..
3.990 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Клуб маса ХУД
Димензии: 110 x 60 х 40 cm Боја: Даб Изработка:Клуб маса израбо..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Клуб маса ЦЕНЕК
Димензии: 110 x 60 х 45 cm Боја: Бела Висок Сјај Изработка:&nbs..
12.600 ден.
без ДДВ: 10.678 ден.
Клуб маса ТИМЕ
Димензии: 130 x 70 х 45 cm Боја: Бела Висок Сјај Изработка:&nbs..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Клуб маса ВЕЛИА
Димензии: 110 x 70 х 43 cm Боја: Бела Висок Сјај Изработка:&nbs..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Клуб маса БОБИ
Димензии: 104 x 70 х 38 cm Боја: - Бела - Сонома Изработка: Клу..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
-10%
Клуб маса 4030
Димензии: 120 x 70 х 39 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса израб..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Клуб маса 4026
Димензии: 112 x 76 х 41 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса израб..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Клуб маса 4017
Димензии: 135 x 74 х 39 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од Б..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
-10%
Клуб маса 4016
Димензии: 135 x 74 х 39 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од М..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
Клуб маса КАШМИР
Димензии: 120 х 60,4 х 45,3 cm Боја: Бела Пиниа Изработка: Клуб маса изработен..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Клуб маса ДЕМЕТЕР
Димензии: 120 x 60 х 45 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Клуб ..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS