Клуб маса ХАДЕС

Клуб маса ХАДЕС

16.900 ден.
Димензии: Д: 130 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 46 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10193
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 130 x 70 х 46 cm
  • Боја: Бела
  • Изработка: Клуб маса изботена од медијапан висок сјај и стакло.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS