Акција
Клуб маса ХЕРМЕС

Клуб маса ХЕРМЕС

19.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10373
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 130 x 70 х 45 cm
  • Боја: Бела Сјај
    Изработка: Клуб маса изработена од фарбан медијапан, прозирно стакло на плотната..
  • *Производот се испорачува монтиран.
  • Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS