Акција
-10%
АГ АНКОНА
51.210 ден.56.900 ден.
51.210 ден.56.900 ден.
-15%
Стол РЕТРО
2.210 ден.2.600 ден.
2.210 ден.2.600 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-15%
Стол СИГИЛИТЕ
2.372 ден.2.790 ден.
2.372 ден.2.790 ден.
-15%
Стол БОНО
3.052 ден.3.590 ден.
3.052 ден.3.590 ден.
-15%
Стол СЕАТОН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол БЕЛДЕН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-15%
Стол КОНИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-15%
Стол ЛУМОС
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-15%
Стол СТАР
3.391 ден.3.990 ден.
3.391 ден.3.990 ден.
-16%
Комода ДОМА
10.900 ден.12.900 ден.
10.900 ден.12.900 ден.
-8%
Комода МЕДЕО
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
-15%
Стол КОКИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
-16%
АГ АВАНТИ
35.900 ден.42.900 ден.
35.900 ден.42.900 ден.
-15%
Стол ПИРИТЕ
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-15%
Стол БРУНО
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-10%
АГ ПЕРА
55.710 ден.61.900 ден.
55.710 ден.61.900 ден.
Клуб маса ХУД
 • Клуб маса ХУД
 • Клуб маса ХУД
 • Клуб маса ХУД

Клуб маса ХУД

8.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10880
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
 • Димензии: 110 x 60 х 40 cm
 • Боја: Даб
 • Изработка:Клуб маса изработена од иверка со црни метални ногари. Фиока на едната страна од масата.
  *Производот се испорачува монтиран.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS