Акција
-11%
Плакар 300
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-15%
Стол ПИКО
2.287 ден.2.690 ден.
2.287 ден.2.690 ден.
-10%
АГ АЈКА
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-15%
Стол БРУНО
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-9%
АГ НУБО
28.900 ден.31.900 ден.
28.900 ден.31.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
45.810 ден.50.900 ден.
45.810 ден.50.900 ден.
-42%
Клуб маса ЛИНДА
3.990 ден.6.900 ден.
3.990 ден.6.900 ден.
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол ДАЛТОН
2.380 ден.2.800 ден.
2.380 ден.2.800 ден.
-15%
Стол К201
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-10%
Клуб маса 4017
11.610 ден.12.900 ден.
11.610 ден.12.900 ден.
-15%
Стол КОНИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-10%
АГ ПЕРА голема
55.710 ден.61.900 ден.
55.710 ден.61.900 ден.
-8%
Комода МЕДЕО
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
-15%
Стол ДЦ1779-2
2.465 ден.2.900 ден.
2.465 ден.2.900 ден.
Клуб маса ЦЕЛИНЕ

Клуб маса ЦЕЛИНЕ

11.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10189
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 x 60 х 45 cm
  • Боја: Сива
    Изработка: Клуб маса од МДФ и база од МДФ прекриена со нерѓосувачки челик.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: table, show room, living room,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS