Акција
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-14%
Бифе ДОМА
5.900 ден.6.900 ден.
5.900 ден.6.900 ден.
-29%
Блок кујна АНИТА
9.900 ден.13.900 ден.
9.900 ден.13.900 ден.
-18%
Закачалка СИТИ 217
8.900 ден.10.900 ден.
8.900 ден.10.900 ден.
-57%
Клуб маса ЛИНДА
2.990 ден.6.900 ден.
2.990 ден.6.900 ден.
-62%
Клуб маса ПЕТЈА
2.990 ден.7.900 ден.
2.990 ден.7.900 ден.
-25%
Комода СИТИ 321
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-20%
Комода СТАТУС
11.900 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
11.900 ден.14.900 ден.
-15%
Лежај ПЕНКО
7.900 ден.9.300 ден.
7.900 ден.9.300 ден.
-25%
Ормар ОРГАНЗА
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-22%
Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СПЕЦИЈАЛ
9.300 ден.11.900 ден.
9.300 ден.11.900 ден.
-29%
Сандаче за чевли МАРТИН
4.900 ден.6.900 ден.
4.900 ден.6.900 ден.
-16%
Спална соба КАТЕРИНА
17.600 ден.20.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
17.600 ден.20.900 ден.
-18%
Спална соба СОФИЈА
22.900 ден.27.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
22.900 ден.27.900 ден.
-33%
Стол ДЦ1782-2
2.190 ден.3.290 ден.
2.190 ден.3.290 ден.
-26%
Стол КАИТИ
2.790 ден.3.790 ден.
2.790 ден.3.790 ден.
-34%
Стол МОМО
2.190 ден.3.300 ден.
2.190 ден.3.300 ден.
-33%
Стол СЕАТОН
2.690 ден.3.990 ден.
2.690 ден.3.990 ден.
Клуб маса СЕТ ЗИГОН ЛУКС

Клуб маса СЕТ ЗИГОН ЛУКС

8.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10962
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • 1: Ф 39,5 x 60,5 cm
 • 2: Ф 39,5 x 56,5 cm
 • 3: Ф 39,5 x 49,5 cm
 • Боја: Како на фотографијата
 • Изработка: Сет клуб маси изработени од стаклени плотни и метални конструкции.
 • Бесплатна испорака.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS