Акција
Клуб маса ТУРО
 • Клуб маса ТУРО
 • Клуб маса ТУРО

Клуб маса ТУРО

7.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10354
Достапност: На залиха
Количина:
 
 • Димензии: 110 x 60 х 45 cm
 • Боја: 
 • - Бела
  - Кафена

  Изработка: Клуб маса со стаклена плотна со дебелина 8мм, бела стаклена полица 6мм и ногари од медијапан.
  *Производот се испорачува немонтиран.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 •  
 •  
 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS