Акција
Клуб маса ЗАЛА
  • Клуб маса ЗАЛА

Клуб маса ЗАЛА

12.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10211
Достапност: На залиха
Количина:

Димензии: 130 x 70 x 45 cm

Боја: Бела со Црна

Материјал: Клуб маса изработена од хромирани ногарки и држачи, медијапан и стакло. Во состав на клуб масата има и 2 табуретки. Основа од медијапан.

*Производот се испорачува немонтиран.
Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: table, show room, living room,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS