Акција
-10%
Бифе СЛЕЈТ
12.510 ден.13.900 ден.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
АГ МОНИКА
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
-15%
Детска соба АДИ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-14%
Блок кујна ПИКОЛО
24.900 ден.28.900 ден.
24.900 ден.28.900 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
891 ден.990 ден.
891 ден.990 ден.
-10%
Бифе 2014
23.310 ден.25.900 ден.
23.310 ден.25.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
46.710 ден.51.900 ден.
46.710 ден.51.900 ден.
-18%
Детска соба ТЕЕН
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-10%
Блок кујна СИТИ 760
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 200
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-19%
АГ НОЕЛ 2
55.900 ден.68.900 ден.
55.900 ден.68.900 ден.
-10%
АГ МИКА
27.810 ден.30.900 ден.
27.810 ден.30.900 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
4.242 ден.4.990 ден.
4.242 ден.4.990 ден.
-10%
Бифе TIZIANO
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
АГ ХАКА
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-10%
АГ РАПАЛО ЛУКС
66.510 ден.73.900 ден.
66.510 ден.73.900 ден.
-10%
АГ ПАРМА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
Клуб маса ЗЕУС

Клуб маса ЗЕУС

15.215 ден.17.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10195
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 130 x 70 х 48,5 cm
  • Боја: Бела
  • Изработка: Клуб маса изработена од МДФ висок сјај и стакло.
    *Производот се испорачува монтиран.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: table, show room, living room,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS