Клуб маса КУМБА
 • Клуб маса КУМБА

Клуб маса КУМБА

11.600 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 45 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9444
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 120 x 70 х 45 cm
 • Боја: Орев
  Изработка: Плотна изработена од МДФ во Орев фурнир и ногари од дрво бука.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS