Акција
Клуб маса ЛИЦИТА

Клуб маса ЛИЦИТА

10.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10074
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 110 x 60 х 42 cm
  • Боја: Храст
    Изработка: Клуб маса изработена од медијапан со фурнир плотна ногари.
    *Производот се испорачува немонтиран.
  • Бесплатна испорака.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS