Акција
Клуб маса МАТИЛДА
  • Клуб маса МАТИЛДА

Клуб маса МАТИЛДА

10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10012
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 x 60 х 40 cm
  • Боја: Сонома
    Изработка: Клуб маса изработена во фурнир Сонома боја и бел медијапан, со 4 тркалца.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS