Акција
-10%
Спална соба СИЛВИЈА
27.900 ден.30.900 ден.
27.900 ден.30.900 ден.
-15%
Стол ЛУМОС
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-8%
Комода МЕДЕО
9.990 ден.10.900 ден.
9.990 ден.10.900 ден.
-10%
Клуб маса ЈЕС
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-16%
Комода ДОМА
10.900 ден.12.900 ден.
10.900 ден.12.900 ден.
-21%
Клуб маса ИРМА
6.990 ден.8.900 ден.
6.990 ден.8.900 ден.
-10%
АГ ЛЕЧЕ
59.310 ден.65.900 ден.
59.310 ден.65.900 ден.
-15%
Стол СЕЛВИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ366-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
Клуб маса 4016
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ367-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-15%
Стол САФИР
2.542 ден.2.990 ден.
Врз основа на 1 оценки.
2.542 ден.2.990 ден.
-15%
Стол ПЕДЛИ
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
4.165 ден.4.900 ден.
4.165 ден.4.900 ден.
-15%
Стол САРА
1.861 ден.2.190 ден.
1.861 ден.2.190 ден.
-15%
Стол БРУНО
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-13%
Спална соба УНО
19.900 ден.22.900 ден.
19.900 ден.22.900 ден.
Клуб маса СЕТ ЗИ-106

Клуб маса СЕТ ЗИ-106

6.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10978
Достапност: Out Of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 • 1: 60 x 40 х 53,5 cm
 • 2: 46 x 38 х 50,5 cm
 • 3: 37,5 x 32,5 х 48 cm
 • Боја: Орев
  Изработка: Сет клуб маси изработени од дрво во Орев боја.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS