Комода СТАТУС
 • Комода СТАТУС
 • Комода СТАТУС
 • Комода СТАТУС

Комода СТАТУС

14.900 ден.
Димензии: Д: 280 cm  x  Ш: 43 cm  x  В: 190 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 11122
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 280 х 43 х 190 cm
 • - елемент за ТВ: 200 х 43 х 50 cm
 • - горна полица: 180 х 21,6 х 30 cm
 • - елемент горе десно: 80 х 33 х 100 cm
 • - елемент доле лево: 80 х 33 х 115 cm
 • Боја: Темна Сонома со Бела Сјај
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина од 18мм (корпус) и МДФ (лице  -Бела Готов Сјај)
 • Стаклото е вклучено во цената, гратис ЛЕД светло.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Монтажна шема
КОМОДА СТАТУС

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS