Комоди

Комоди

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бифе СЛЕЈТ
Димензии: 165 х 40 х 72 cm Боја: Бела со Еурека Изработка: Бифе изработено од ..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Комода ЗЕТА
Димензии: 320 х 40,5 х 175 cm Боја: Кафен Даб Изработка: Иверка. *Монтажата ..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Бифе БЈАНКО
Димензии: 167,7 х 41,5 х 88,3 cm Боја: Бела Сјај со Даб Изработка: Бифе и..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
ТВ комода БЈАНКО
Димензии: 167,7 х 52,2 х 43,5 cm Боја: Бела Сјај со Даб Изработка: Т..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Бифе СЛЕЈТ
Димензии: 150 х 42 х 82 cm Боја: Бела Изработка: Медијапан Бесплатна испорак..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Комода СТЕРС
Димензии: 315,6 (мин 295,6) х 49,8 x 206,6 cm Висок елемент витрина: 65,4 х 41,6 x 20..
35.900 ден.
без ДДВ: 30.424 ден.
Бифе СТЕРС
Димензии: 194,8 х 41,6 х 85 cm Боја: Нелсон Даб со Сив Даб Изработка: Биф..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Бифе БИГ БЕНГ
Димензии: 159,6 х 41,6 х 82,4 cm Боја: Сонома Даб Изработка: Бифе изработ..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Комода БИГ БЕНГ
Димензии: 308,7 х 41,6 x 197,6 cm Боја: Сонома Даб Изработка: Медијапан с..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Витрина БОЈАНА
Димензии: 80 х 40 х 181 cm Боја: Корно Изработка: Витрина изработена од иверка..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Витрина СОФИЈА
Димензии: 80 х 37,5 х 180 cm Боја: Корно Изработка: Витрина изработена од ивер..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Бифе СОФИЈА
Димензии: 140 х 45 х 81 cm Боја: Корно Изработка: Бифе изработено од иверка. ..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Бифе ЛОКАРНО
Димензии: 149,6 х 41,1 х 81,7 cm Боја: Нелсон Даб и Сива Изработка: Медиј..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Комода СОНАТА
Димензии: 189 х 43 х 171 cm Боја: Астра со Венге Изработка: Комода изработен..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
-11%
Комода СИНТЕС
Димензии:  - елемент за ТВ: 200 х 40 х 40 cm - горен елемент 2бр.: 35 х 3..
7.900 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Комода ПАБЛО
Димензии:  тв комода: 212 х 49 х 39 cm долен елемент висок: 92 х 45 х 119..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
-15%
Комода ЛИНДА
Димензии: 280 х 45 х 185 cm Боја:  - Бела - Црна Изработка: Комода изработена в..
16.900 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Бифе ГРАНД
Димензии: 170,5 х 42 x 83 cm Боја:  - Савона со Бела иверка Текстура - Еурека со ..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Комода ГРАНД
Димензии:  - долен елемент за ТВ: 165 х 42 x 44 cm - долен елемент висок: ..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Комода ЕНРИКЕ
Димензии: - тв комода: 180 х 35 х 45 cm - долен елемент висок: 60 х 35 х 106 cm -..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS