Акција
Бифе 2014
  • Бифе 2014
  • Бифе 2014

Бифе 2014

25.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10654
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 220 х 42 х 80 cm
  • Боја: Орев
  • Изработка: Бифе изработено од медијапан во орев фурнир со три фиоки и две вратички. Меко затворање на фиоките и вратичките и дрвени ногари.
  • *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
  • Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS