Акција
-58%
Закачалка БАУМ
1.390 ден.3.300 ден.
1.390 ден.3.300 ден.
-38%
Бифе ЛАЦИУМ
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-11%
ТДФ ТАРА
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-19%
ТДФ ВИОЛЕТ
41.900 ден.51.900 ден.
41.900 ден.51.900 ден.
-14%
Спална соба МИЛАНО
47.900 ден.55.900 ден.
47.900 ден.55.900 ден.
-24%
Плакар ПЛАКАТО 170 њујорк
12.900 ден.16.900 ден.
12.900 ден.16.900 ден.
-31%
Бифе БЈАНКО
10.900 ден.15.900 ден.
10.900 ден.15.900 ден.
-20%
ТВ комода 2010
15.900 ден.19.900 ден.
15.900 ден.19.900 ден.
-40%
Клуб маса 4016
8.900 ден.14.900 ден.
8.900 ден.14.900 ден.
-9%
Комода СИГМА
9.900 ден.10.900 ден.
9.900 ден.10.900 ден.
-52%
Стол ДЦ1779-2
1.390 ден.2.900 ден.
1.390 ден.2.900 ден.
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
1.190 ден.1.690 ден.
1.190 ден.1.690 ден.
-43%
Стол МАВИС
1.690 ден.2.990 ден.
1.690 ден.2.990 ден.
-34%
Бифе ДУРАНГО
7.900 ден.11.900 ден.
7.900 ден.11.900 ден.
-25%
Клуб маса БОБИ
5.900 ден.7.900 ден.
5.900 ден.7.900 ден.
-31%
Комода ПОЗНАН
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-25%
ТДФ ДИВАНО
29.900 ден.39.900 ден.
29.900 ден.39.900 ден.
-14%
Лежај ЧЕСТЕР
22.900 ден.26.500 ден.
22.900 ден.26.500 ден.
Бифе ГАСПАРО
 • Бифе ГАСПАРО
 • Бифе ГАСПАРО
 • Бифе ГАСПАРО

Бифе ГАСПАРО

9.900 ден.15.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9861
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 161,5 х 43,8 х 129,8 cm
 • Боја: Снежен Даб со Сива Бор
 • Изработка: Бифе изработено од иверка со Снежен даб (лице) со Сива Бор и Снежен Даб (корпус).
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: бифе

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS