Акција
Бифе ХАЛИФАКС-Б
  • Бифе ХАЛИФАКС-Б

Бифе ХАЛИФАКС-Б

13.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10735
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 180 х 41 х 85 cm
  • Изработка: Бифе изработено од медијапан во Бела Сјај боја со дебелина 18мм и иверка во Даб Дакота боја со дебелина 16мм. Вратички со меко затворање.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS