Акција
Бифе КОМБИНО
  • Бифе КОМБИНО

Бифе КОМБИНО

11.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8708
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 150 х 41 х 82 cm
  • Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Денвер Даб (корпус)
  • Изработка: Медијапан лице со вклучено ЛЕД осветлување.
  • Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS