Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Бифе ЛАУРЕН стакло
  • Бифе ЛАУРЕН стакло

Бифе ЛАУРЕН стакло

12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9700
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 150 x 41 x 112 cm
  • Боја: Бела Сјај
  • Изработка: Бифе изработено од фарбан медијапан Бел (лице) и Бела Мат иверка (корпус) со вклучено ЛЕД осветлување.
  • * Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.
  •  

Монтажна шема
БИФЕ ЛАУРЕН СТАКЛО

  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS