Акција
-37%
АГ КАВАЛО
18.900 ден.29.900 ден.
18.900 ден.29.900 ден.
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-16%
АГ МИКА
25.900 ден.30.900 ден.
25.900 ден.30.900 ден.
-10%
АГ ТИФАНИ
27.900 ден.30.900 ден.
27.900 ден.30.900 ден.
-21%
ТДФ ДОРИАН
34.900 ден.43.900 ден.
34.900 ден.43.900 ден.
-25%
ТДФ ИРИС
29.900 ден.39.900 ден.
29.900 ден.39.900 ден.
-54%
Трп. маса НАЛИА
5.900 ден.12.900 ден.
5.900 ден.12.900 ден.
Бифе ЛАВА
 • Бифе ЛАВА
 • Бифе ЛАВА
 • Бифе ЛАВА

Бифе ЛАВА

9.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9666
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 165 х 40 х 72 cm
 • Боја: Бела со Еурека
 • Изработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Монтажна шема
БИФЕ ЛАВА

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS