Акција
-10%
Бифе СОФИЈА
8.370 ден.9.300 ден.
8.370 ден.9.300 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
69.210 ден.76.900 ден.
69.210 ден.76.900 ден.
-10%
АГ МИКА
27.810 ден.30.900 ден.
27.810 ден.30.900 ден.
-15%
Барски стол ВАЛЕН
4.242 ден.4.990 ден.
4.242 ден.4.990 ден.
-10%
Блок кујна ХЕЛЕНА
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-10%
АГ МОНЦА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-10%
АГ САН РЕМО
79.110 ден.87.900 ден.
79.110 ден.87.900 ден.
-10%
Блок кујна МЕБЛЕ
25.110 ден.27.900 ден.
25.110 ден.27.900 ден.
-10%
АГ КАИРО
53.010 ден.58.900 ден.
53.010 ден.58.900 ден.
-10%
Библиотека МАРТИН
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
АГ ЛАНА
22.410 ден.24.900 ден.
22.410 ден.24.900 ден.
-10%
Бифе СИЕНА 160
9.810 ден.10.900 ден.
9.810 ден.10.900 ден.
-10%
АГ ТОНИ
28.710 ден.31.900 ден.
28.710 ден.31.900 ден.
-10%
Биро НЕТ
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
АГ ПЕРА
57.510 ден.63.900 ден.
57.510 ден.63.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
46.710 ден.51.900 ден.
46.710 ден.51.900 ден.
-15%
Блок кујна ДИВА
27.900 ден.32.900 ден.
27.900 ден.32.900 ден.
-10%
АГ АФРОДИТА
26.910 ден.29.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
26.910 ден.29.900 ден.
Бифе ЛОКАРНО
 • Бифе ЛОКАРНО
 • Бифе ЛОКАРНО
 • Бифе ЛОКАРНО

Бифе ЛОКАРНО

8.900 ден.15.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9570
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 149,6 х 41,1 х 81,7 cm
 • Боја: Нелсон Даб и Сива
 • Изработка: Медијапан лице
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
Бифе СЛЕЈТ
13.900 ден.12.510 ден.
13.900 ден.12.510 ден.
-10%
Бифе МАРЕЈ
17.900 ден.16.110 ден.
17.900 ден.16.110 ден.
-10%
Бифе 2014
25.900 ден.23.310 ден.
25.900 ден.23.310 ден.
-10%
Бифе 2016
26.900 ден.24.210 ден.
26.900 ден.24.210 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS