Бифеа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Бифе ХУД
Димензии: 168 х 42 х 91 cm Изработка: Бифе изработено од иверка во Даб боја. *Монта..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-10%
Бифе ХАЛИФАКС-Б
Димензии: 180 х 41 х 85 cm Изработка: Бифе изработено од медијапан во Бела Сјај ..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Бифе 2016
Димензии: 202 х 48 х 80 cm Боја: Орев Изработка: Бифе изработено од ..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Бифе 2014
Димензии: 220 х 42 х 80 cm Боја: Орев Изработка: Бифе изработено од ..
23.310 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 19.754 ден.
-10%
Бифе ДОМА
Димензии: 120 х 42 х 85 cm Боја: Сонома со Адмирал Орев Изработка: Б..
6.210 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.263 ден.
-10%
Бифе КАШМИР
Димензии: 178 х 48 х 96 cm Боја: Бела Пиниа Изработка: Медијапа..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
-10%
Бифе МАРЕЈ
Димензии: 167,7 х 41,7 х 91,7 cm Боја: Темен Даб со Бела Сјај Израбо..
16.110 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.653 ден.
Бифе ВАРШАВА
Димензии: 140 х 40,5 х 81 cm Боја: Сан Ремо со Темна Сонома Изработка: Бифе из..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-10%
Бифе ЛАЦИУМ
Димензии: 161,5 х 41,6 х 85,1 cm Боја: MUD Даб со Црн Даб Изработка:..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Бифе ЈУЛЕДА
Димензии: 128,4 х 33,8 х 91,5 cm Боја: Сонома со Бела Мат Изработка: ..
6.210 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 5.263 ден.
-10%
Бифе ГАСПАРО
Димензии: 161,5 х 43,8 х 129,8 cm Боја: Снежен Даб со Сива Бор Изработка: ..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Бифе ДУРАНГО
Димензии: 149,5 х 41,3 х 80,8 cm Боја: Црн Даб со MUD Даб Материјал: ..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Бифе ЛАУРЕН Бела
Димензии: 150 x 43 x 86 cm Боја: Бела Изработка: Бифе изработено од фарбан мед..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
Бифе ЛАВА
Димензии: 165 х 40 х 72 cm Боја: Бела со Еурека Изработка: Бифе изработено од ..
8.910 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.551 ден.
-10%
Бифе БЈАНКО
Димензии: 167,7 х 41,5 х 88,3 cm Боја: Бела Сјај со Даб Изработка: Бифе и..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Бифе СЛЕЈТ
Димензии: 150 х 42 х 82 cm Боја: Бела Изработка: Медијапан Бесплатна испорак..
12.510 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.602 ден.
-10%
Бифе СТЕРС
Димензии: 194,8 х 41,6 х 85 cm Боја: Нелсон Даб со Сив Даб Изработка: Биф..
15.210 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.890 ден.
-10%
Бифе БИГ БЕНГ
Димензии: 159,6 х 41,6 х 82,4 cm Боја: Сонома Даб Изработка: Бифе изработ..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Бифе СОФИЈА
Димензии: 140 х 45 х 81 cm Боја: Корно Изработка: Бифе изработено од иверка. ..
8.370 ден.9.300 ден.
без ДДВ: 7.093 ден.
-10%
Бифе ЛОКАРНО
Димензии: 149,6 х 41,1 х 81,7 cm Боја: Нелсон Даб и Сива Изработка: Медиј..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS