Комода БРЕЈК
 • Комода БРЕЈК
 • Комода БРЕЈК

Комода БРЕЈК

13.900 ден.
Димензии: Д: 240 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 186 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12118
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 240 х 42 x 186 cm
 • ТВ елемент: 128 х 42 х 48 cm
 • Висок елемент: 50 х 33 х 185 cm
 • Низок елемент: 62 х 33 х 130 cm
 • Полица: 128 х 20 х 20 cm
 • Боја: Old Time 
 • Изработка: Koмода изработена во иверка со дебелина 16 мм. Меко затворање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS