Акција
-41%
ТВ комода 3012
9.900 ден.16.900 ден.
9.900 ден.16.900 ден.
-11%
ТДФ ТАРА
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-15%
ТДФ БОНИ
33.900 ден.39.900 ден.
33.900 ден.39.900 ден.
-36%
Стол САФИР
1.990 ден.3.090 ден.
Врз основа на 1 оценки.
1.990 ден.3.090 ден.
-51%
Клуб маса ЛАВА
4.900 ден.9.900 ден.
4.900 ден.9.900 ден.
-29%
Клуб маса ЦЕНЕК
8.900 ден.12.600 ден.
8.900 ден.12.600 ден.
-19%
Клуб маса ДКЈ366-П2
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-29%
Комода ДУРО
19.900 ден.27.900 ден.
19.900 ден.27.900 ден.
-22%
Стол ДАЛТОН
2.190 ден.2.800 ден.
2.190 ден.2.800 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
89.900 ден.99.900 ден.
89.900 ден.99.900 ден.
-15%
Стол КОРАЛ
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-25%
Клуб маса БОБИ
5.900 ден.7.900 ден.
5.900 ден.7.900 ден.
-14%
Лежај ЧЕСТЕР
22.900 ден.26.500 ден.
22.900 ден.26.500 ден.
-43%
Клуб маса СЕТ ЗИ-106
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-40%
Блок кујна ОКТАВИА ЛУКСОРИ
23.900 ден.39.900 ден.
23.900 ден.39.900 ден.
-32%
Лифтомат СИМОН
3.990 ден.5.900 ден.
3.990 ден.5.900 ден.
-17%
Спална соба ЛАЗУР
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
-17%
Стол ЛАРИМАР
2.900 ден.3.490 ден.
2.900 ден.3.490 ден.
Комода ДОМА
 • Комода ДОМА
 • Комода ДОМА

Комода ДОМА

12.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10672
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 240 х 42 х 185 cm
 • - ТВ комода: 128 х 42 х 48 cm
 • - Висок елемент: 50 х 33 х 185 cm
 • - Низок елемент: 62 х 33 х 130 cm
 • Боја: Сонома со Адмирал Орев
 • Изработка: Комода изработена од иверка со дебелина 16мм.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 30 работни денови.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS