Акција
Бифе ДУРАНГО
  • Бифе ДУРАНГО

Бифе ДУРАНГО

11.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9867
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 149,5 х 41,3 х 80,8 cm
  • Боја: Црн Даб со MUD Даб
  • Материјал: Комода изработена од иверка во Црн даб MUD Даб боја.
  • Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: бифе

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS