Акција
Комода ЕЛДА

Комода ЕЛДА

12.300 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 7558
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 254 x 43 х 183 cm
  • Боја: Венге со Крем
  • Изработка: Изработена од висококвалитетна иверка.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.

  Монтажна шема
  КОМОДА ЕЛДА

  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS