Акција
-10%
Биро НЕТ
6.021 ден.6.690 ден.
6.021 ден.6.690 ден.
-10%
АГ МОНЦА
26.910 ден.29.900 ден.
26.910 ден.29.900 ден.
-18%
Детска соба ТЕЕН
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-10%
АГ ПАРМА
53.910 ден.59.900 ден.
53.910 ден.59.900 ден.
-10%
Блок кујна ТРЕЈСИ 200
20.610 ден.22.900 ден.
20.610 ден.22.900 ден.
-10%
АГ ХАКА
35.010 ден.38.900 ден.
35.010 ден.38.900 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА
46.710 ден.51.900 ден.
46.710 ден.51.900 ден.
-27%
АГ РЕЛАКС
47.900 ден.65.900 ден.
47.900 ден.65.900 ден.
-10%
Библиотека МАРТИН
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-14%
Блок кујна ПИКОЛО
24.900 ден.28.900 ден.
24.900 ден.28.900 ден.
-15%
Детска соба КЕРЕМ
24.565 ден.28.900 ден.
24.565 ден.28.900 ден.
-21%
АГ ГИНЕС
18.900 ден.23.900 ден.
18.900 ден.23.900 ден.
-10%
Библиотека ХУД
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-19%
АГ НОЕЛ 2
55.900 ден.68.900 ден.
55.900 ден.68.900 ден.
-10%
Бифе КАШМИР
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
АГ ТАЊА
29.610 ден.32.900 ден.
29.610 ден.32.900 ден.
-10%
АГ МОНИКА
40.410 ден.44.900 ден.
40.410 ден.44.900 ден.
-10%
Душек Алегро Делукс
7.551 ден.8.390 ден.
7.551 ден.8.390 ден.
Комода ЕМОНА

Комода ЕМОНА

8.910 ден.9.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11220
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 180 х 40 х 180 cm
 • ТВ елемент: 140 х 40 х 43 cm
 • Низок елемент: 140 х 40 х 43 cm
 • Висок елемент:  40 х 32 х 100 cm
 • Полица: 100 х 22 х 25 cm
 • Боја: Тортана со Црна
 • Изработка: Готов Медијапан со Црна Сјај(лице) со висококвалитетна иверка 18мм со Тортана (корпус).
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS