Акција
Комода ЕНРИКЕ

Комода ЕНРИКЕ

17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8960
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии:
 • - тв комода: 180 х 35 х 45 cm
 • - долен елемент висок: 60 х 35 х 106 cm
 • - горен елемент висаче: 60 х 35 х 103 cm
 • - полица: 150 х 20 х 20 cm
 • Боја: Бела Сјај 
 • Изработка: Комода изработена од фарбан МДФ висок сјај (лице) и висококвалитетна иверка (корпус), стаклени полици и ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Монтажна шема
КОМОДА ЕНРИКЕ

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS