Комода ФАНТОМ
 • Комода ФАНТОМ

Комода ФАНТОМ

20.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7932
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 227 х 47,5 x 200 cm
  - долен елемент за ТВ: 150 х 47,5 x 38 cm
  - долен елемент висок: 77 х 36 x 126 cm
  - горен елемент висаче: 38,5 х 35,5 x 124 cm
  - полица 1: 100 х 23 x 23 cm
  - полица 2: 60 х 23 x 23 cm
 • Боја: Бела висок сјај (лице) со Бела (корпус)
 • Изработка: Медијапан. Вклучено ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS