Акција
Бифе ГАЛАКСИ
 • Бифе ГАЛАКСИ
 • Бифе ГАЛАКСИ

Бифе ГАЛАКСИ

12.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8685
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 139 х 42 х 82 cm
 • Боја: 
 • - Бела сјај
 • - Крем сјај
 • Изработка: Медијапан висок сјај (лице), иверка (костур).
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS