Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Комода ГАСПАРО
 • Комода ГАСПАРО

Комода ГАСПАРО

32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9794
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 355,3 (335,3мин.) x 54,5 x 209,8 cm
 • Висок елемент Витрина: 75,3 x 43,8 x 209,8 cm
  - Широк елемент Витрина: 115 x 43,8 x 165 cm
  - ТВ елемент: 145 x 54,5 x 54 cm
  - Полица: 145 x 25,6 x 21,9 cm
 • Боја: Снежен Даб со Сива Бор
 • Материјал: Комода изработена од иверка во Снежен даб (лице) со Сива Бор и Снежен Даб (корпус).
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS