Акција
-10%
Биро МАКСИ 2
5.310 ден.5.900 ден.
5.310 ден.5.900 ден.
-10%
Биро СМАРТ М3
4.410 ден.4.900 ден.
4.410 ден.4.900 ден.
-26%
Бифе MARLOW
13.900 ден.18.900 ден.
13.900 ден.18.900 ден.
-10%
Блок кујна ЕВА
12.510 ден.13.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
12.510 ден.13.900 ден.
-17%
Блок кујна СИТИ 236
9.900 ден.11.900 ден.
9.900 ден.11.900 ден.
-12%
Блок кујна СИТИ 402
14.900 ден.16.900 ден.
14.900 ден.16.900 ден.
-10%
Блок кујна СИТИ 70
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-10%
Блок кујна ХЕЛЕНА
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-10%
Детска соба СИТИ 137
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-20%
Закачалка 7
11.120 ден.13.900 ден.
11.120 ден.13.900 ден.
-10%
Закачалка ГОГЕН
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Закачалка СИТИ 217
8.910 ден.9.900 ден.
8.910 ден.9.900 ден.
-10%
Закачалка СИТИ 399
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-30%
Клуб маса АДИАН
6.900 ден.9.900 ден.
6.900 ден.9.900 ден.
-10%
Клуб маса БРАНЕ
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-40%
Клуб маса ЗОЈА
2.600 ден.4.300 ден.
2.600 ден.4.300 ден.
-20%
Клуб маса КОМБИНО
7.900 ден.9.900 ден.
7.900 ден.9.900 ден.
-30%
Клуб маса ЛОКАРНО
6.900 ден.9.900 ден.
6.900 ден.9.900 ден.
-30%
Клуб маса МИКСА
9.675 ден.13.900 ден.
9.675 ден.13.900 ден.
-12%
Комода 96
9.600 ден.10.900 ден.
9.600 ден.10.900 ден.
-10%
Комода ЕЛДА
11.610 ден.12.900 ден.
11.610 ден.12.900 ден.
-10%
Комода МАКС
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Комода МЕДЕО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Комода МИНОА
5.310 ден.5.900 ден.
Врз основа на 4 оценки.
5.310 ден.5.900 ден.
-10%
Комода РИНГО
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Комода СИГМА
9.810 ден.10.900 ден.
9.810 ден.10.900 ден.
-10%
Комода СИРМА
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-10%
Комода СИТИ 321
10.710 ден.11.900 ден.
10.710 ден.11.900 ден.
-10%
Комода СИТИ 375
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Комода СЛЕЈТ
13.515 ден.15.900 ден.
13.515 ден.15.900 ден.
-10%
Комода СТАТУС
12.510 ден.13.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
12.510 ден.13.900 ден.
-18%
Комода ФИЛУ
8.900 ден.10.900 ден.
8.900 ден.10.900 ден.
-10%
Комода ЦЕФЛА
15.210 ден.16.900 ден.
15.210 ден.16.900 ден.
-10%
Лежај КОЛЕЏ
8.910 ден.9.900 ден.
8.910 ден.9.900 ден.
-10%
Лежај ПЕНКО
7.110 ден.7.900 ден.
7.110 ден.7.900 ден.
-10%
Ормар ОРГАНЗА
11.610 ден.12.900 ден.
11.610 ден.12.900 ден.
-10%
Ормар ЦУРА 150
8.910 ден.9.900 ден.
8.910 ден.9.900 ден.
-10%
Плакар ВИНЕР
9.810 ден.10.900 ден.
9.810 ден.10.900 ден.
-10%
Сандаче за чевли 113
6.210 ден.6.900 ден.
6.210 ден.6.900 ден.
-10%
Сандаче за чевли СИТИ 286
4.410 ден.4.900 ден.
4.410 ден.4.900 ден.
-20%
Спална соба ГЕНОВА
20.720 ден.25.900 ден.
20.720 ден.25.900 ден.
-10%
Спална соба ЕЛИЗА
12.510 ден.13.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
12.510 ден.13.900 ден.
-10%
Спална соба ЛЕОНА
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-10%
Спална соба СИТИ 248
15.210 ден.16.900 ден.
15.210 ден.16.900 ден.
-10%
Спална соба СИТИ 470
18.810 ден.20.900 ден.
18.810 ден.20.900 ден.
-21%
Стол КАНА
2.290 ден.2.890 ден.
2.290 ден.2.890 ден.
-20%
ТВ комода 5
5.280 ден.6.600 ден.
5.280 ден.6.600 ден.
-24%
ТВ комода Ј867
15.900 ден.20.900 ден.
15.900 ден.20.900 ден.
-24%
ТВ комода Ј868
15.900 ден.20.900 ден.
15.900 ден.20.900 ден.
-40%
ТВ комода КОМБИНО
4.740 ден.7.900 ден.
4.740 ден.7.900 ден.
-40%
ТВ комода ЛОКАРНО
5.940 ден.9.900 ден.
5.940 ден.9.900 ден.
-30%
ТВ комода МАЛВИН
8.300 ден.11.900 ден.
8.300 ден.11.900 ден.
-18%
ТВ комода С220
17.900 ден.21.900 ден.
17.900 ден.21.900 ден.
-10%
Трокрилен ормар
8.010 ден.8.900 ден.
8.010 ден.8.900 ден.
-18%
Трп. маса МАСИМО
7.300 ден.8.900 ден.
7.300 ден.8.900 ден.
-19%
Трп. маса СТЈУАРТ
12.900 ден.15.900 ден.
12.900 ден.15.900 ден.
-20%
Трп. маса Т805
19.900 ден.24.900 ден.
19.900 ден.24.900 ден.
-20%
Трп. маса У27
19.120 ден.23.900 ден.
19.120 ден.23.900 ден.
ТВ комода Ј868
  • ТВ комода Ј868

ТВ комода Ј868

15.900 ден.20.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 8599
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 186-256 х 32,5 х 44 cm
  • Боја: како на фотографијата
  • Изработка: Медијапан висок сјај
  • *Производот се испорачува монтиран.
  • Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS