Акција
Комода КОМБИНО СОУЛ

Комода КОМБИНО СОУЛ

14.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8707
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 228 х 41 х 184 cm
 • - Горна полица: 111 x 19 x 22 cm
  - Елемент за ТВ: 163 x 41 x 37 cm
  - Елемент горен: 65 x 32,5 x 107 cm
  - Елемент долен: 65 x 32,5 x 107 cm
 • Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Денвер Даб (корпус)
 • Изработка: Медијапан лице со вклучено ЛЕД осветлување
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS