Комода БЕСТА 9040
 • Комода БЕСТА 9040

Комода БЕСТА 9040

22.900 ден.
Димензии: Д: 330 cm  x  Ш: 46 cm  x  В: 175.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11432
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 330 х 46 х 175,5 cm
 • - ТВ Комода: 160 х 46 х 53 cm
 • - Висок елемент (висаче): 90 х 36 х 175,5 cm
 • - Широк елемент (витрина): 80 х 36 х 106 cm
 • - Полица: 130 х 26 х 35 cm
 • Боја: Бела, Сива со Сонома
 • Изработка: Комода изработена во Бела Сјај МДФ и Сива Сјај МДФ со деб. 16 мм (лице) и Сонома Арвен иверка со деб. 16 мм (корпус). Меко затворање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS