Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Комода ДАНТЕ

Комода ДАНТЕ

21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9783
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 
 • Долен елемент за ТВ: 140 x 42 x 40 cm
  Долен елемент со стакло: 77,5 x 35 x 124 cm
  Горен елемент висаче: 50 x 35 x 84 cm
  Полица: 140 x 25 x 22 cm
 • Боја: Бела
 • Изработка: Комода изработена во Бел медијапан готов сјај (лице) и корпус од иверка во Бела Софт и Црна Софт.
  Вклучено ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
КОМОДА ДАНТЕ

Монтажна шема
ДЕТСКА СОБА МАТЕЈ

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: КУЈНА, Kujna, kitchen,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS