Комода ДАРО
 • Комода ДАРО

Комода ДАРО

14.600 ден.
Димензии: Д: 240 cm  x  Ш: 38.5 cm  x  В: 191 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 12114
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 240 х 38,5 х 191 cm
  Димензии за ТВ: 98,5 х 97 cm
 • Боја: Даб Арвен со Сива МДФ
 • Изработка: Комода изработена од иверка и мдф со дебелина од 16 мм. Meко затворање на вратите.
 • *Бесплатна испорака.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS