Акција
Комода ХАЛИФАКС-Б
 • Комода ХАЛИФАКС-Б

Комода ХАЛИФАКС-Б

21.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10742
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 250 х 38 х 203 cm
 • ТВ елемент: 400 х 30 х 110 cm
 • Лево висаче: 250 х 38 х 203 cm
 • Десно висаче: 120 х 20 х 37 cm
 • Боја: Бела сјај Даб Дакота
 • Изработка: Модерна и современа комода изработена медијапан во Бела Сјај боја со дебелина 18мм и иверка во Даб Дакота боја со дебелина 16мм. Вратички со меко затворање и ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS