Акција
Комода ИЗАБЕЛА
 • Комода ИЗАБЕЛА

Комода ИЗАБЕЛА

33.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10571
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 280 х 42,5 х 186 cm
 • Боја: Бела Сјај со Даб Дакота
 • Изработка: Комода изработена од МДФ Бела Сјај со дебелина 18мм и иверка со дебелина 16мм. LED осветлување и механизми за меко затворање на вратичките.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 •  

   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS