Акција
Комода ЈУЛЕДА
 • Комода ЈУЛЕДА

Комода ЈУЛЕДА

11.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10454
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 217 х 41 х 194,2 cm
 • ТВ елемент: 140 x 42 x 40 cm 
 • Горен елемент: 77,5 x 35 x 124 cm
 • Боја: Сонома со Бела мат
 • Изработка: Комода изработена од иверка.
  *Монтажата не е вклучена во цената
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: КУЈНА, Kujna, kitchen,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS