Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Комода КЕЛН
 • Комода КЕЛН
 • Комода КЕЛН

Комода КЕЛН

8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10029
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии:  220 х 40 x 180 cm
 • - TВ комода: 160 х 40 х 40 cm
 • - висаче 2 броја: 60 х 30 х 78 cm
 • - полица: 90 х 17 х 17 cm
 • Боја: Бела Софт со Венеција
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитатна иверка, со стакло на вратата на горното висаче.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.

Монтажна шема
КОМОДА КЕЛН

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS