Акција
Комода ЛАЦИУМ
 • Комода ЛАЦИУМ
 • Комода ЛАЦИУМ
 • Комода ЛАЦИУМ
 • Комода ЛАЦИУМ
 • Комода ЛАЦИУМ
 • Комода ЛАЦИУМ
 • Комода ЛАЦИУМ

Комода ЛАЦИУМ

33.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10456
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: ??? х ??? х ??? cm
 • - Висок елементи Витрина: 62,1 x 41,6 x 197,1 cm 
 • - Широк елементи Витрина: 101,8 x 41,6 x 155,5 cm 
 • - ТВ елемент: 161.8 x 52,3 x 46,7 cm 
 • - Полица: 150 x 31,1 x 29,6 cm 
 • Боја: MUD Даб со црн Даб
 • Изработка: Комода изработена од МДФ со вклучено ЛЕД осветлување.
  *Монтажата не е вклучена во цената
 • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: tv set

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS