Акција
-3%
АГ ВЕРНАЦА
69.900 ден.71.900 ден.
69.900 ден.71.900 ден.
-10%
ТВ комода СЕВЕРО
8.900 ден.9.900 ден.
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
ТДФ ЛИБРА
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТДФ РАВЕНА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-9%
Тросед ВИВИАН
16.900 ден.18.600 ден.
16.900 ден.18.600 ден.
-17%
Тросед ПУНТО
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
Бифе ЛАУРЕН
 • Бифе ЛАУРЕН
 • Бифе ЛАУРЕН

Бифе ЛАУРЕН

13.600 ден.
без ДДВ: 11.525 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9699
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 150 x 43 x 86 cm
 • Боја:
 • - Бела
 • - Крем
 • Изработка: Бифе изработено од фарбан медијапан Бел/Крем (лице) и Бела Мат иверка (корпус).
 • * Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
БИФЕ ЛАУРЕН

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS