Комоди

Комоди

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Бифе ЛАУРЕН стакло
Димензии: 150 x 41 x 112 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Бифе изработено од..
14.310 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 12.127 ден.
-10%
Бифе ЛАУРЕН
Димензии: 150 x 43 x 86 cm Боја: - Бела - Крем Изработка: Бифе изработено од ф..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
Комода ЛАУРЕН
Димензии:  Долен дел: 280 х 45,8 x 35 cm Висачиња со полица: 280 х 35 x 106,4 cm Боја:..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Комода ДАНТЕ
Димензии:  Долен елемент за ТВ: 140 x 42 x 40 cm Долен елемент со стакло: 77,5 x 35 x 12..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Комода ФРАНКO
Димензии:  Долен елемент за ТВ: 180 x 42 x 40 cm Долен елемент со стакло: 77,5 x 35 x 12..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
-10%
Бифе ЛАВА
Димензии: 165 х 40 х 72 cm Боја: Бела со Еурека Изработка: Бифе изработено од ..
9.810 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 8.314 ден.
Комода ЗЕТА
Димензии: 320 х 40,5 х 175 cm Боја: Кафен Даб Изработка: Иверка. *Монтажата ..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
-10%
Бифе БЈАНКО
Димензии: 167,7 х 41,5 х 88,3 cm Боја: Бела Сјај со Даб Изработка: Бифе и..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
ТВ комода БЈАНКО
Димензии: 167,7 х 52,2 х 43,5 cm Боја: Бела Сјај со Даб Изработка: Т..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
-10%
Бифе СЛЕЈТ
Димензии: 150 х 42 х 82 cm Боја: Бела Изработка: Медијапан Бесплатна испорак..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
Комода СТЕРС
Димензии: 315,6 (мин 295,6) х 49,8 x 206,6 cm Висок елемент витрина: 65,4 х 41,6 x 20..
35.900 ден.
без ДДВ: 30.424 ден.
-10%
Бифе СТЕРС
Димензии: 194,8 х 41,6 х 85 cm Боја: Нелсон Даб со Сив Даб Изработка: Биф..
19.710 ден.21.900 ден.
без ДДВ: 16.703 ден.
-10%
Бифе БИГ БЕНГ
Димензии: 159,6 х 41,6 х 82,4 cm Боја: Сонома Даб Изработка: Бифе изработ..
9.810 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 8.314 ден.
Комода БИГ БЕНГ
Димензии: 308,7 х 41,6 x 197,6 cm Боја: Сонома Даб Изработка: Медијапан с..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Витрина БОЈАНА
Димензии: 80 х 40 х 181 cm Боја: Корно Изработка: Витрина изработена од иверка..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Витрина СОФИЈА
Димензии: 80 х 37,5 х 180 cm Боја: Корно Изработка: Витрина изработена од ивер..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
-10%
Бифе СОФИЈА
Димензии: 140 х 45 х 81 cm Боја: Корно Изработка: Бифе изработено од иверка. ..
7.110 ден.7.900 ден.
без ДДВ: 6.025 ден.
-10%
Бифе ЛОКАРНО
Димензии: 149,6 х 41,1 х 81,7 cm Боја: Нелсон Даб и Сива Изработка: Медиј..
13.410 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 11.364 ден.
-10%
Комода СОНАТА
Димензии: 189 х 43 х 171 cm Боја: Астра со Венге Изработка: Комода изработен..
9.810 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 8.314 ден.
-11%
Комода СИНТЕС
Димензии:  - елемент за ТВ: 200 х 40 х 40 cm - горен елемент 2бр.: 35 х 3..
7.900 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS