Комода МЕДЕО НОВА

Комода МЕДЕО НОВА

11.900 ден.
Димензии: Д: 230 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 190 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 11212
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 230 х 42 х 190 cm
 • - долен елемент за ТВ: 165 х 42 х 36 cm
 • - долен елемент висок: 65 х 42 х 103 cm
 • - висаче: 55 х 34 х 103 cm
 • - полица: 110 х 18 х 21 cm
 • Боја: 
 • - Aртисан (како на сликата)
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка ЛЕД осветлување и стаклени полици
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Монтажна шема
КОМОДА МЕДЕО

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS