Акција
-8%
ТДФ ПОСИТАНО
97.900 ден.106.900 ден.
97.900 ден.106.900 ден.
-22%
Клуб маса К-1120 иверка
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-25%
ТДФ КАЈРА
26.900 ден.35.900 ден.
26.900 ден.35.900 ден.
-35%
ТДФ ПОСИТАНО штоф
33.900 ден.51.900 ден.
33.900 ден.51.900 ден.
-28%
Стол СТАР
2.890 ден.3.990 ден.
2.890 ден.3.990 ден.
-25%
ТДФ ДИВАНО
29.900 ден.39.900 ден.
29.900 ден.39.900 ден.
-14%
Спална соба МИЛАНО
47.900 ден.55.900 ден.
47.900 ден.55.900 ден.
-28%
ТВ комода БЈАНКО
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-58%
Закачалка БАУМ
1.390 ден.3.300 ден.
1.390 ден.3.300 ден.
-15%
Душек Алегро Елеганс
3.730 ден.4.390 ден.
3.730 ден.4.390 ден.
-17%
Стол ЛАРИМАР
2.900 ден.3.490 ден.
2.900 ден.3.490 ден.
-21%
Лежај САТУРН
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-9%
Комода СИГМА
9.900 ден.10.900 ден.
9.900 ден.10.900 ден.
-15%
ТДФ БОНИ
33.900 ден.39.900 ден.
33.900 ден.39.900 ден.
-51%
Клуб маса ЛАВА
4.900 ден.9.900 ден.
4.900 ден.9.900 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-52%
Стол ДЦ1779-2
1.390 ден.2.900 ден.
1.390 ден.2.900 ден.
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
1.190 ден.1.690 ден.
1.190 ден.1.690 ден.
Комода ПОЗНАН

Комода ПОЗНАН

8.900 ден.12.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10329
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 232 х 42  х 200 cm 
 • - Долен елемент за ТВ: 140 x 42 x 40 cm
  - Долен елемент висок: 77,5 x 35 x 124 cm
  - Долен елемент нисок: 50 x 35 x 84 cm
  - Полица: 140 x 25 x 22 cm
 • Боја: Бела Мат со Сонома
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм во Бела Мат лице и Сонома корпус.
  *Монтажата не е вклучена во цената
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: КУЈНА, Kujna, kitchen,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS