Акција
-42%
Клуб маса СОНАР
3.990 ден.6.900 ден.
3.990 ден.6.900 ден.
-15%
Стол СНОУ
3.732 ден.4.390 ден.
3.732 ден.4.390 ден.
-15%
Стол КЕЛН
3.392 ден.3.990 ден.
3.392 ден.3.990 ден.
-10%
Клуб маса ЗЕУС
16.110 ден.17.900 ден.
16.110 ден.17.900 ден.
-15%
Ормар ЈУПИТЕР 207
15.900 ден.18.600 ден.
15.900 ден.18.600 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО Штоф
17.910 ден.19.900 ден.
17.910 ден.19.900 ден.
-15%
Стол КОКИ
2.882 ден.3.390 ден.
2.882 ден.3.390 ден.
-9%
АГ НУБО
28.900 ден.31.900 ден.
28.900 ден.31.900 ден.
-15%
Стол ВЕНЕЦИЈА
2.542 ден.2.990 ден.
2.542 ден.2.990 ден.
-12%
Детска соба ФАБИО
21.790 ден.24.900 ден.
21.790 ден.24.900 ден.
-15%
Стол ЕЛИ
1.777 ден.2.090 ден.
1.777 ден.2.090 ден.
-15%
Стол ДЦ1782-2
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
-15%
Стол ЛУКСОРИ
3.646 ден.4.290 ден.
3.646 ден.4.290 ден.
-14%
Спална соба ГЕНОВА
23.900 ден.27.900 ден.
23.900 ден.27.900 ден.
-10%
Клуб маса ДКЈ366-П2
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-15%
Стол ВИКТОРИ
3.136 ден.3.690 ден.
3.136 ден.3.690 ден.
-15%
Стол КАИТИ
3.221 ден.3.790 ден.
3.221 ден.3.790 ден.
Комода СТАТУС
 • Комода СТАТУС
 • Комода СТАТУС
 • Комода СТАТУС

Комода СТАТУС

14.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 11122
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 280 х 43 х 190 cm
 • - елемент за ТВ: 200 х 43 х 50 cm
 • - горна полица: 180 х 21,6 х 30 cm
 • - елемент горе десно: 80 х 33 х 100 cm
 • - елемент доле лево: 80 х 33 х 115 cm
 • Боја: Темна Сонома со Бела Сјај
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина од 18мм (корпус) и МДФ (лице  -Бела Готов Сјај)
 • Стаклото е вклучено во цената, гратис ЛЕД светло.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Монтажна шема
КОМОДА СТАТУС

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS