Акција
Комода МАРЕЈ

Комода МАРЕЈ

35.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10449
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:

Димензии: 324,3 х 52,4 х 190 cm

 • - Висок елементи Витрина: 68,3 x 34,5 x 68,3 cm 
 • - Широк елементи Витрина: 103 x 34,5 x 133,3 cm 
 • - ТВ елемент: 153 x 52,4 x 46,9 cm 
 • - Полица: 150 x 21,9 x 25,8 cm 
 • Боја: Бела сјај со MUD Даб
 • Изработка: Комода изработена од Бела Сјај МДФ и MUD даб иверка. Вклучено ЛЕД осветлување на високиот елемент.
  *Монтажата не е вклучена во цената
 • Бесплатна испорака.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: tv set

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS