Акција
Комода MARLOW
  • Комода MARLOW
  • Комода MARLOW

Комода MARLOW

26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8116
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 292,2 х 52 х 217,3 cm
  • Боја: Бела Сјај (лице) со Бела, Бела Сјај и Даб (корпус)
  • Изработка: Медијапан и ЛЕД осветлување
  • *Монтажата не е вклучена во цената
  • Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS