Акција
-28%
Стол СХ-1
2.890 ден.3.990 ден.
2.890 ден.3.990 ден.
-31%
Бифе БЈАНКО
10.900 ден.15.900 ден.
10.900 ден.15.900 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
89.900 ден.99.900 ден.
89.900 ден.99.900 ден.
-25%
ТДФ ДИВАНО
29.900 ден.39.900 ден.
29.900 ден.39.900 ден.
-23%
Клуб маса ВАЛЕТА
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-40%
Закачалка АЈДА
1.990 ден.3.300 ден.
1.990 ден.3.300 ден.
-31%
Комода ПОЗНАН
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-41%
Клуб маса КУМБА
6.900 ден.11.600 ден.
6.900 ден.11.600 ден.
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-28%
ТВ комода БЈАНКО
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-23%
Стол ДЦ1782-2
1.990 ден.2.590 ден.
1.990 ден.2.590 ден.
-20%
Комода ЛАЦИУМ
23.900 ден.29.900 ден.
23.900 ден.29.900 ден.
-43%
Стол МАВИС
1.690 ден.2.990 ден.
1.690 ден.2.990 ден.
-22%
Клуб маса К-1120 иверка
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-25%
Блок кујна ЛОРЕТА ЛУКСОРИ
23.900 ден.31.900 ден.
23.900 ден.31.900 ден.
-21%
Лежај САТУРН
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-13%
Клуб маса ДКЈ367-П2
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-38%
Стол СЕАТОН
2.490 ден.3.990 ден.
2.490 ден.3.990 ден.
Комода МЕДЕО
 • Комода МЕДЕО

Комода МЕДЕО

10.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 11212
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 230 х 42 х 190 cm
 • - долен елемент за ТВ: 165 х 42 х 36 cm
 • - долен елемент висок: 65 х 42 х 103 cm
 • - висаче: 55 х 34 х 103 cm
 • - полица: 110 х 18 х 21 cm
 • Боја: 
 • - Светла Сонома
 • - Црна(МДФ) - Бела
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка ЛЕД осветлување и стаклени полици
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Монтажна шема
КОМОДА МЕДЕО

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS