Акција
-15%
Двосед ЛИВОРНО
22.900 ден.26.900 ден.
22.900 ден.26.900 ден.
-38%
Бифе ЛАЦИУМ
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-28%
Клуб маса КЕРЕС
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-40%
Клуб маса 4016
8.900 ден.14.900 ден.
8.900 ден.14.900 ден.
-23%
Клуб маса ВАЛЕТА
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-43%
Клуб маса ЛИНДА
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-14%
Лежај ЧЕСТЕР
22.900 ден.26.500 ден.
22.900 ден.26.500 ден.
-36%
Стол САФИР
1.990 ден.3.090 ден.
Врз основа на 1 оценки.
1.990 ден.3.090 ден.
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
1.190 ден.1.690 ден.
1.190 ден.1.690 ден.
-26%
Лежај ТЕРАПИ
9.600 ден.12.900 ден.
9.600 ден.12.900 ден.
-43%
Стол МАВИС
1.690 ден.2.990 ден.
1.690 ден.2.990 ден.
-38%
Стол СЕАТОН
2.490 ден.3.990 ден.
2.490 ден.3.990 ден.
-29%
Лифтомат КОМБО
4.690 ден.6.600 ден.
4.690 ден.6.600 ден.
-11%
АГ АВАНТИ
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-14%
АГ РЕЛАКС
56.900 ден.65.900 ден.
56.900 ден.65.900 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
89.900 ден.99.900 ден.
89.900 ден.99.900 ден.
-13%
Клуб маса ДКЈ367-П2
13.900 ден.15.900 ден.
13.900 ден.15.900 ден.
-49%
Клуб маса ФИНТ
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
Комода МОДУЛ
 • Комода МОДУЛ
 • Комода МОДУЛ
 • Комода МОДУЛ
 • Комода МОДУЛ
 • Комода МОДУЛ
 • Комода МОДУЛ

Комода МОДУЛ

10.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10039
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 220 х 44 х 200 cm
 • - елемент за ТВ: 220 х 47 x 50 cm
 • - висаче 2 броја: 50 х 35 x 110 cm
 • - полици 2 броја: 110 х 20 x 20 cm
 • Боја: Антрацит со Венеција
 • Изработка: Модуларна комода изработена од иверка со дебелина 18мм во Антрацит боја (лице) и Венеција (корпус). Можност за монтажа во повеќе варијанти.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

Монтажна шема
КОМОДА МОДУЛ

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS